Get Adobe Flash player
Poslední zápas

BK Děčín x BK Skřivánek 82:62

Další zápasy

Pátek 10.2.2017 od 20:00
BK Chomutov - BKS

Facebook
Partneři

JiriHolik

BK Litvínov x BK Skřivánek 62:44 (12:10 33:19 46:29)

Po dlouhé době jsme zavítali do hvozdů litvínovských.Dramatický už byl náš odjezd z Ústí nad Labem, kdy někteři jedinci snad z nedostatku znalostí hodin nedorazili včas na místa ,kde je měl vyzvednout zodpovědný řidič Radek Friš.Taktiku na zápas byla řádně probrána v místní osvěšovně kde jsme zároveň uvítali nového hráče Andyho.
Více

Dne 17.5.2014 se narodil Albert Friš.

Albertovi do života přejeme hodně štestí a zdraví.

Gratulujeme Radkovi a Kateřině. :-))

20140524-fris-albert-vyska-miminka_galerie-980

Příští neděli, tedy 30.3.2014, sehraje náš „A“ tým mužů od 15:30 další domácí utkání. Jedná se o derby proti týmu z Děčína. Utkání bylo vybráno basketbalovou federací mezi 3 nejsledovanější utkání této sezóny.
Je to jeden z důvodů, proč bude zápas přenášen ČT sport. My jsme byli požadáni vedením klubu o diváckou podporu ze strany mládeže. Všechny naše děti mají účast „povinnou“. Pro všechny neše mládežníky bude určené specialní místo, a sice 100 židlí rozmístěných okolo hřiště. Bylo by fajn, kdyby byli chlapci (ale i rodiče) v klubových barvách (žlutá, modrá). Ideální jsou klubová trička, tričko z kempu, nebo AND 1 dres přes vlastní tričko.
Poprosil bych Vás, aby holky byly nejpozději v 15:00 na místě, tak abych měl čas je usadit. Prostě pojďme vytvořit fantastickou atmosféru, divácký rekord a nezapomenutelný zažitek všem 

PS: Vstupné pro všecny, kteří nebudou mít permanentku, bude vyjímečně 20,- Kč. 

Přejeme příjemné prožití vánočních svátku a mnoho úspěchů v novém roce 2015.

 

Gratulujeme Daliborovi Koubovi a Aleně Obstové k narození dcery Stelly.

Stelle do života přejeme hodně štestí a zdraví.

Páteční utkání proti Mostu jsme odehráli na domácí půdě, premiérově v bílých dresech. Předem bylo jasné, že výsledek tohoto utkání nebude mít vliv na konečnou tabulku základní části oblastního přeboru (oblast západ).

BK Sluneta Ústí nad Labem – Baník Most 92:61 (50:27)

Více