Get Adobe Flash player
Poslední zápas

BK Děčín x BK Skřivánek 82:62

Další zápasy

Pátek 10.2.2017 od 20:00
BK Chomutov - BKS

Facebook
Partneři

BK Děčín – Boletice  –  BK Skřivánek  57:44  (14:13 29:26 42:37)

Prohra !! Již podruhé jsme ochutnali příchuť porážky ,ale je rozdíl v prohrách.Je prohra kdy soupeři vše vyjde a má na své straně štěstí a vy můžete co chcete a ničeho nedocílíte.

Však je prohra ,kterou jsem viděl já v pátek ,kdy nás děčínský mladíci doslova a dopísmene vyškolili v podobě moderního basketu. Vážený to byl fičák. My jsme byli o krok ,místy i o dvacet kroků pozadu. Nestíhali jsme v obraně ,opět jsme nekomunikovali v obraně ,ale i v útoku kdy jsme neplnili danné pokyny ,které jsme si dohodli při time-outu. K pláči byla naše střelecká úspěšnost z podkoše ,ale z jednoduchých pozic. Však v čem já vidím příčinu naší porážky je především v rozdílu přístupu k utkání. Dostali jsme na frak v bojovnosti, a my místy abychom zabrali když už se nám podařilo snížit náskok soupeře ,tak naopak jsme vždy udělali chyby ,ale především jsme se přestali vracet do obrany. Pánové je třeb
a si uvědomit to ,že pokud chci hrát soutěž ,tak tam musím na palubovce nechat plíce ,ale především pokud prohrávám musím zvýšit bojovnost a musím chtít. Já vim ,že zápas se vám krásně hodnotil v hospodě ,ale chyby především hledejte sami v sobě ,to jsou příčíny porážky v Děčíně. Blahopřeji Boleticím k předvedenému výkonu a k jejich prvnímu vítězství.

Hodnocení rozhodčích- oba za 1,5

Komentář k zápasu: Trenér – Luděk Matýs