Get Adobe Flash player
Poslední zápas

BK Děčín x BK Skřivánek 82:62

Další zápasy

Pátek 10.2.2017 od 20:00
BK Chomutov - BKS

Facebook
Partneři

BK Skřivánek x BA Roudnice n.L. 61:36 (10:15 30:26 44:31)

Třetí utkání této sezóny jsme odehráli na domácí půdě proti Roudnici nad Labem. hráčů byla plná lavička a některým chyběl i dres, což doufám se již nestane. Mým úkolem je dovést tým k vítězství a zároveň protočit borce, aby si všichni zahráli. Udělali si žízeň, kterou zaženou na Milpě. Chvílemi se zdá, jako by jsme úplně zapoměli, jak se hraje basketbal, to bylo vidět první poločas tohoto utkání. Pravdou je, že někteří jsou po nemoci a někteří si snad nechtěli zničit své boty (nové nebo rozpadající). Opět nedokážeme využít (zatím) výškovou převahu a některým věžím chybí umění (nasrání) prodat to, co umí a na co mají kila. Bodově to zatím není nic moc.
My jsme jako staré auto, prostě to dlouho trvá, než se rozjedeme. Do druhé části nastoupil Mára Vondrák a s jeho příchodem se nám povedlo hru zrychlit a zkvalitnit. Bodově jsme Roudnici odskočili
a utkání přivedli k vítěznému konci. Ve druhé polovině jsme vypadali skutečně basketbalově, vše nám vycházelo, viz poslední střela utkání z trojkové pozice Jiřího Mareše. Opět nelze vyzdvihnout jednoho hráče, šlo zase o kolektivní boj o vítězství. Mise splněna, vyhrálo se a všichni si zahráli.

Luděk